M.E.C. VAKFI’NDAN 6. ULUSLARARASI KURBAN ORGANİZASYONU

Avustralya Mahmud Es’ad Coşan Vakfı, düzenlediği “6. Uluslararası Kurban Organizasyonu” ile kurban ibadetini kolaylaştırma ve lâyıkıyla yerine getirme hizmetine devam ediyor.

Mahmud Es’ad Coşan Vakfı’ndan yapılan yazılı açıklamada, “Bu yılki kurban organizasyonumuzda bir kurban bedeli 215 Avustralya Doları olarak belirledi (Yaklaşık 400 TL. Döviz kuruna göre değişebilmektedir). Kurban organizasyonumuza yalnızca kredi kartı ile web sitemiz www.mecvakfi.org üzerinden kayıt kabul edilmektedir” denildi.

Kurban bağış ve vekâlet işlemleri geçen yıl olduğu gibi bu yıl da internet üzerinden gerçekleştiriliyor. www.mecvakfi.org sitesini ziyaret edenler hem kurban organizasyonuyla ilgili detaylı bilgiye sahip olabiliyorlar hem de kredi kartıyla kurban bağışında bulunabiliyorlar. İşlem sonucu alınan referans numarası, kayıt, vekâlet ve ödeme işleminin tamamlandığı anlamına gelmektedir.

Mahmud Es’ad Coşan Vakfı, son 5 yıldır düzenlediği kurban organizasyonuyla Endonezya’daki yardıma muhtaç gerçek ihtiyaç sahibi yüzbinlerce aileye yardım elini uzattı.

Detaylı bilgi ve kurban bağışı için www.mecvakfi.org sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kurban ibadeti hakkında
Vekalet ve ödeme işlemi ile ilgili sık sorulan sorular
• Geçmiş yıllarda gerçekleştirilen organizasyonlar hakkında bilgi ve görüntüler

o 5. Uluslararası Kurban Organizasyonu (1431/2010)
o 4. Uluslararası Kurban Organizasyonu (1430/2009)
o 3. Uluslararası Kurban Organizasyonu (1429/2008)
o 2. Uluslararası Kurban Organizasyonu (1428/2007)

AKRA FM