Yenilendik…

Hayata Merhaba,

Kadın ve Aile olarak yenilendik. Neden?

Çünkü hayatı yeniden sorgulayarak, farkındalık oluşturmak istedik. Dönüşü olmayan noktaya gelindiğinde, ekranda “Game Over” yazdığında, keşke toprak olsaydım dememek için farkında olamadığımız şeylerin farkına varabilmek için yeniden doğmak istedik. Necip Fazıl’ın

Tam otuz yıl saatim işlemiş, ben durmuşum

Gökyüzünden habersiz uçurtma uçurmuşum

Dizelerinde ifade ettiği gibi. Ve öyle bir zamanda doğalım ki kutlu bir zamana denk gelsin istedik. Yine, söylediğini güzel söyleyen, yaptığını güzel yapan, baktığına güzel nazar eden böylece çevresinde gittikçe genişleyen bir sevgi ve hürmet halesi oluşturan büyüğümüzle aynı gün yeniden doğmak istedik.

Arifan – Kadın ve Aile olarak şevkle ve özenle hazırladığımız dosyalarımızla, en önemli yatırım aracımız olan çocuklarımızın, gençlerimizin ve aile fertleri arasındaki sıcak sevgi bağlarını kuvvetlendiren hanım efendilerin maddi ve manevi kurtuluşuna vesile olmasını arzu ettik. Hayallerin, emellerin, niyetlerin yaşanır olmasında payımız olsun istedik.

Doğumla başlayan öğrenme merakı yakın çevremizden başlayarak halkalar halinde genişleyerek devam eder. Günümüzde iletişim teknolojilerinin gelişimi ile internet ortamında az da olsa güvenebileceğimiz bilgi kaynakları yarınlarımızın gelişimine katkılar sağlar. Bu durumda web ortamındaki bilgilerin de güncellenmesi bir ihtiyaç. Bizim en büyük yeniliğimiz her ay farklı bir konuyu ele alacağımız bültenimiz. Aile, Kadın, Genç, Çocuk, Eğitim, Sağlık, Kültür Sanat, Beslenme ve Çevre ana başlıkları altında hayatımıza farkındalıklar katmaya çalışacağız. Sizden Gelenler bölümünü de unutmayalım. Çektiğiniz fotoğrafları bu bölümde, yemek tariflerinizi de Mutfak bölümünde tüm dünya ile paylaşabilirsiniz.

Sağlık, esenlik, huzur, mutluluk yolunda, ilim, kültür ve sanatla yoğrulmuş, gelecek her ayın yeni konusu ile kim bilir kaç kişi yeniden doğacak ve hayata merhaba diyecek.

Saygı ve muhabbetlerimizle…